Voor het nieuwe forum, klik   hier
marien
hallo BMW BOXER RIJDERS. ik was op zoek naar een bmw boxer( info) vraag de verkoper om wat meer info van de bmw motor, de foto's waren niet echt duidelijk, kon niet zien welk type/ model het was. en rij zelf al meer dan 29 jaar bmw boxer only 2 klep. stuur de verkoper de volgende info. BMW 248 A K20 6500 bouwjaar 1982. motor staat op DUITS KENTEKEN . wie weet wat het betekend , deze info. bmw boxer groet.

3 reacties

  1. Forum import
    Reactie van bezoeker 'cees', geïmporteerd van het oude forum: Type aanduiding BMW 248 , is een R45 of R65 van de rest tast ik in het duister !!!

  2. Forum import
    Reactie van bezoeker 'cees', geïmporteerd van het oude forum: Is er dan geen Frame en Motor nummer , deze moeten gelijk zijn . De codes die je geeft kan ik niet terug vinden . Die 248 is zonder twijfel voor R45 en R65 //// K20 kan duiden op 2 cilinder //// 6500 voor cilinder inhoud . De motoren zijn gelijk van opbouw , enkel de boring verschild. R65 begint met serie no . 634001 tot 64 ----- . /// Moest je het serie nr . vast krijgen . Ga dan op RealOEM , vul dat nummer in . En alles rolt er uit tot maand en datum van productie toe . Groetjes Cees.